Tiskárna Miro Print s.r.o. se orientuje na poskytování komplexních polygrafických služeb od grafického návrhu a předtiskové přípravy přes flexotiskový, ofsetový a digitální tisk až po knihařské zpracování a případné zajištění distribuce finálnímu příjemci dle přání klienta. Tiskárna je schopna realizovat i ty nejnáročnější zakázky v krátkých termínech při zachování kvality a dostupné ceny. Níže najdete nabídku vybraných produktů a služeb.

Thumbnails
Thumbnails
Specialista/ka obchodu / prodeje/ Obchodní zástupce
Společnost Miro Print s.r.o. působící na polygrafickém trhu v současnosti vyhlašuje výběrové řízení na pozici Obchodního zástupce v oboru polygrafie.

Stěžejní náplň práce:
Denní komunikace se zákazníky
Péče o stávající klienty, budování obchodních a partnerských vztahů
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Tvorba cenových nabídek
Vyhodnocování prodeje a příprava plánů, reporting
Znalost a prezentace produktů firmy

Požadovaná kvalifikace, schopnosti a dovednosti:
Vzdělání v oboru polygrafie, popřípadě SŠ
Znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, Power Point
Obchodní dovednost (zkušenost v polygrafii nebo HoReCa výhodou)
Komunikační, organizační a prezentační dovednosti
Samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost
Motivace na výsledcích, dosahování cílů

Nabízíme:
Zázemí rodinné firmy, kde je vzájemná spolupráce založená na ochotě a respektu
Zajímavé finanční ohodnocení, výkonnostní odměny a možnost kariérního růstu
Firemní vozidlo, NTB a MT
3 dny zdravotního volna
Týden dovolené navíc

Předpokládaný nástup:
Ihned nebo dle dohody
Hlavní pracovní poměr na neurčitou
Pracoviště Praha

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email prace(@)miroprint.cz

Design provided by Miro Print s.r.o.